Merhaba ben Nazlı, My Style My House’da düğün konu başlığındaki yazılarla sizlerle olacağım.  Kusursuz düğün yoktur elbette ama hayallerimizde ki düğün, hepimiz için masal  gibidir. Evlilik hazırlıkları için olmazsa olmazları, balkabağına dönüşmemeniz için doğru adresleri, öncesini sonrasını, listelerin başını sonunu, gelin tarafını damat tarafını, ben  ne yapsam’larını ve hatta çok gizli DIY önerilerimi (Kendin Yap) adım adım, çoğu
zaman sizlerin de katılımıyla burada paylaşacağım.

Evlilik Hazırlıkları Trendler

Yeniyıl ile birlikte düğün için yeni trendlerin listesi de belli oldu. Kısaca evlilik hazırlıkları trendlerinin üzerinden  geçecek olursak; geçen sene de olduğu gibi gelinliklerde yine dantel ön planda, toprak  tonlarının vurgulandığı natürel makyajlar, neredeyse hiç dokunulmamış dedirten bukleli saç tasarımları ve tabi ki kır düğünleri her sene olduğu gibi bu sezon da tahtını kimselere kaptırmadı. Favori renkler ise mavinin elli tonu ve dokunduğu her detaya sıcaklık katan somon-pembe.

Her gelin adayının evlilik teklifinde tek taşı görür görmez attığı “Evet!” çığlığından sonra yapması gereken ilk iş; evlilik hazırlıkları için bir check-list oluşturmaktır. Bu altın kural kızlar, yazın bir kenara. İlk aylar, daha çok var nasılsa gibi görünse de, detaylarda boğulmaya başladığınızda nerede kalmıştım, neyi unuttum, kime ne dedim dememek ve zaman içerisinde zilleri takıp oynamamak için bu liste size damadın ablasından bir burma niteliğinde!

Bu yazı bir ‘merhaba’ ve ‘tanışma’ yazısı niteliğinde olduğundan detaylara şimdilik girmiyorum. Yepyeni yazıları ve içeriklerle görüşmek üzere.  Tanışıp, öpüştüğümüze göre hadi kahveleri koyun. Let the party begin!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *