Bir düğün sezonunu daha açmak üzereyiz. Yeni ev kurma heyecanınızda sizi daha da heycanlandırabileceğini düşündüğüm bir markadan sizlere bahsetmek istiyorum. İlk evimi dekore etmeye çalışırken benim en zorlandığım konu istediğim koltuk takımını bulamamaktı. Mobilyacıları az turlamadım bu dönemde:) Bu zamanlarda yardımınıza koşacağına inandığım Saloni markasını birlikte keşfetmeye ne dersiniz? İkonik ve zamansız modelleriyle bu stresli dönemi kolaylıkla atlatmanıza yardımcı olacağına eminim. Favorilerimle tura başlıyorum!

Zümrüt Yeşili Chester Koltuk

chester_koltuk

Chester koltukların en sevdiğim özelliği zamansız olması. Her zamansız ögede olduğu gibi bu konuda da en dikkat etmeniz gereken konu tabiki koltuğunuzun kalitesi. Saloni mobilyanın Floransa takımı modern ve chic stil katmanı yaratmanız için harika bir seçenek olabilir. Düz ve keskin hattalara sahip berjerler ile kombinlendiğinde hem gözü yormayan, hem şık, hem de zamansız bir dekorasyon yaratabilirsiniz. Zümrüt yeşili rengine ayrıca hayran kaldığım bu koltuk benim favorim.

Bej Modern Koltuk Takımı

modern-koltuk-takimi

Bir ikinci favorim ise bej renkte olan bu modern koltuk. Bu tarz modern çizgilere sahip koltuklar odanın stilini küçük değişikliklerle değiştirmeyi seven kişiler için biçilmiş kaftan. Koltuğun minimal duruşu nedeniyle dekoratif yastıklar, koltuk şalları ile koltuğun ve tüm odanın havasını bir anda değiştirmeniz mümkün. Düğün aşamasında tüm dekorasyon planını henüz tam olarak yapmamış ve risk almak istemeyen gelinler için harika bir alternatif.

Bu koltuğu alarak nasıl yeni yeni konseptler yaratabilirsiniz, keşfetmek için Sahildeki Evin oturmasına konuk olabilirsiniz: Dekoratif Kırlent Modelleri ile Yeni Bir Oda

Hipster Gelinler için Harika

“Ben tüm odamın dekorasyon planını kafamda oturttum. Bembeyaz bir odanın içinde renkli ve enerjik bir koltuk koyarak, farklı ve heyecanlı bir konsept yaratmak istiyorum, ancak istediğim koltuk hiçbir yerde yok!” diyenler için favori listemin 3. sırasında işte bu fonksiyonel ve capcanlı koltuk var.

hipster_koltuk_takımı

Berjer ve Puf Modelleri

Peki bir odaya hızlıca nasıl karakter kazandırabiliriz? Modern bir görüntü istiyoruz ama sıkıcı bir odaya da tahammülümüz yok. Bu noktada devreye berjer, puf ve banklar giriyor. Kalbimi çalan bu 3 modeli sıralamaya dahi kıyamadım. Bu parçalardan herhangi birini odanıza ekleyerek, harika sonuçlar elde edebilirsiniz.

Modelleri yakından keşfetmek için Saloni mobilya satış yerlerini ve tüm detayları websitelerinden öğrenebilirsiniz. Umarım bu marka önerisi ile işlerinizi birazda olsa kolaylaştırabilmişimdir 🙂

Modern Berjer – Detaylar

modern_berjer

Minyatür Berjer – Detaylar

minyatur_berjer_modeli

Art Deco Bank – Detaylar

art_deco_puf_bank

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *