Duvar dekorasyonu dosyamıza yeni bir yazı daha ekleniyor. Serinin ilk yazılarında duvarlarınız için ilham kaynaklarını sıralamıştık: tablo seçiminde dikkat edilmesi gerekenler, dekoratif ayna, galeri duvarı ve haritalar. Sırada ise bu ürünleri nerelerden alabileceğinizle ilgili bir yazı var.

Bu makalede Pixers’den tarafından sunulan milyonlara desene ve tabloya göz attık ve sizin için en beğendiklerimiz Pixers tuval baskıları seçtik.

Siyah Beyaz Tuval Baskılar

Her oda ve stile uyumluğu olabiliceğini düşündüğümüz siyah-beyaz tuval baskılarla başlıyoruz. Odanızın büyüklüğünü ve tabloyu asmayı düşündüğünüz alana göre tabloyu istediğiniz boyutlarda seçebilirsiniz. Bu tabloların 20×60 – 140x180cm arasında farklı ölçülerine ulaşabilirsiniz.

Pastel ve Neon Renklerde Tuval Baskı

Pastel renklerin hayatımıza girmesiyle birlikte artan neon trendini biz çok seviyoruz. Evlerimize canlılık ve durgunluğu bir anda getirmeyi başaran pastel + neon renklerde olan bu tuval baskıya biz bayıldık.

Fotoğraf Baskı Tuval – Sahil

Iskandinav stilinin olmazsa olması beyaz duvarlarla çok iyi bir ikili oluşturan sahil konseptine bu yazıda yer vermenden geçmek istemedik. Yine Pixers’den seçtiğimiz bu tabloda son favorimiz.

Pixers’de tuval baskıların dışında sınırsız sayıda desenlere ulaşabilirsiniz: duvar baskıları, duvar kağıtları, posterler, tablolar… Duvar dekorasyonunuzda sıkıştığınız an başvurabileceğiniz ve bu konuda  tüm ihtiyaçlarınızı bir araya getiren çeşitli desenlerin satıldığı bir pazar yeri yaratmayı başarmış Pixers. Bu kadar çok seçeneğin arasından biz zorlanarakta olsa favorilemizi seçtik, sizinkiler nedir?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *