My Style My House’da dekorasyon, düğün ve gezi konularında yaratıcı, özgün ve pratik ipuçları bulabilirsiniz. Dekorasyon konusunda, öneriler, ipuçları, ev turları,  ve DIY projelerinin yanı sıra dekorasyona dair tüm sırları içeren e-dekor kurslarına da bizimle bu platformada katılabilirsiniz. Kısacası stressiz ve özgün bir dekorasyon süreci geçirmek için gereken her şey My Style My House’ta. Düğün ve gezi konu başlıkları ise platformumuza so eklenen başlıklardan. Düğün konu başlığında editörümüz Nazlı sizlerle harika ipuçları paylaşmaya hazır.

Gizem


My Style My House benim tutkum, eşimin ise teknik olarak bana destek vermesi ile kuruldu. Endüstri Mühendisiğim, okurum, çizerim ama en önemlisi yeni bir şeyler ortaya koymak ve bunu insanlarla paylaşmaktan zevk alıyorum. Benim hayatım paylaşıldıkça güzel olanlardan. Blog’da ise size ilham verebilmek için sürekli araştırmalar, koşuşturmalar, yeni insanlarla tanışmalar olsun her türlü yolu izliyorum.
Blog yazıları, DIY projeleri, iş geliştime konularında My Style My House bana emanet. E-Dekor kursu ve danışmanlık hizmetlerimiz ile size yardımcı olmaktan ise büyük bir keyif duyuyorum.

İletişim

Yaratıcı, paylaşımcı, neşeli projeleriniz için biz her zaman hazırız. Özellikle aşağıdaki konularda bize e-mail atmayı ihmal etmeyin.

DIY Projeniz
Ev Turunuz
Dekorasyon Projeniz
Sorularınız
Eleştirileriniz

info@mystylemyhouse.com

Basında

Dekorasyon alanında dünyanın en iyi sitesi olarak gösterilen Apartment Therapy sitesinde MSMH yatak odası 2015’in en iyi kiralık ev dönüşüm kategorisinde aday olarak gösterildi. Apartment Therapy’deki bu yazıya ulaşmak için link’i tıklayabilirsiniz.

Projelerimiz

Dekorasyon ve yaşam konularında müşterilerimizle birlikte yaratıcı dijital projeler yürütmekteyiz. Bu projelerde sosyal medya danışmanı olarak çalışmakta ve araştırmalarımız sonucunda farklı firmaları da işin içine katarak kitlenizi daha çok genişletmeyi sağlıyoruz.

Sosyal medyanın vazgeçilmez olduğu bu dönemde ayrıca firmalara sosyal medya desteği de vermekteyiz. Facebook, Twitter ve Instagram hesaplarınızın yöneticiliği konusunda iş birlikleri gerçekleştirmekteyiz.

Ürününüz ve işinize daha çok anlam katmak, kitlenizi artırmak ve kitlenizin beklentilerini karşılamak için bizimle çalışmayı isterseniz iletişime geçebilirsiniz.

Mutlu Mikrop

Mutlu Mikrop’un dekorasyon bölümü MyStyleMyHouse’un ellerine teslim edildi. Blog yazıları ve bilgilendirici içeriklerimiz ile Mutlu Mikrop’ta da yazıyoruz.

Bien Seramik

Bien Seramik’in yeni çekilen reklam filmini duyurmak için hazırladığımız blog yazısı ve sosyal medya paylaşımları ile bu harika filmi takipçilerimize duyurduk.

Meda Home

Seri yazılar ve yaratıcı dijital projeler ile Meda Home ile kapsamlı bir çalışma yürütmekteyiz. Projelerimize farklı bloglar, oteller ve diğer ilgili firmalar da konuk olmakta ve çalışmamızın kitlesi artmaktadır.

Bursa Ev Stil Fuarı

Ev Stil Fuarı kapsamında gerçekleşen olan workshoplar için davetiye yarışması “Hayalindeki Ev” konsepti ile yapılmıştır. Bu yarışmaya dekorasyon dünyasında sevilen bloglar da katılmış ve yarışma 45K kişiye ulaşmıştır.

İletişim Formu : info@mystylemyhouse.com