Her ay okuyucularımız için özel olarak hazırlanan ücretsiz online hediyelere bu katogoriden ulaşabilirsiniz. Bu ayın hediyesini duvar dekorasyonu başlığından seçtik.

Ücretsiz Poster – ‘Menorca Dream’

Bu ayın hediyesi en çok sıkıntı yaratan ‘duvar dekorasyonu’ konusuyla ilgili. İstediğimiz resmi, bütçemizde kalarak bulmak bazen çok zor olabiliyor. Bize özel, yüksek çözünürlükte ve ücretsiz postelere online ulaşmak nerdeyse imkansız.  Bu ayın mutluluğu istediğiniz ev dekorasyonu projenize ulaşmak için size yardımcı olabilir. Nasıl mı?

Aşağıdaki kutucuğa tıklayarak,  resme ait yüksek çözünürlükte ve bastırılmaya hazır poster PDF’ine hızlıca ulaşabilirsiniz. 140 x 210 cm büyüklüğüne kadar poster çıkarmanız mümkün.  PDF’i indirip, çerçevenizi seçtiğinizde tek yapmanız gereken resmi bastırmak.

(Bu resim sadece My Style My House okuyucularımıza özel olarak tasarlanmıştır. Posteri farklı sitelerde bulmanız mümkün değildir.)

Aşağıda çerçeve seçiminize yardımcı olması için bu resmi içeren iki görsel  paylaşıyorum. Benim favorim beyaz çerçeve, ama siyahı da es geçmemek lazım:) Posterlerle sizden gelen resimleri görmek için sabırsızlanıyorum, posterlerinizi çerçevelettiğinizde bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin.

Duvar dekorasyonu için bu posteri ücretsiz indirebilirsin, detaylar MSMH'da.

Duvar dekorasyonu için bu posteri ücretsiz indirebilirsin, detaylar MSMH'da.

Duvar Dekorasyonu İlham

İlhama ihtiyacınız varsa duvar dekorasyon fikirleri yazımızdan ilgili tüm projelere ulaşabilirsiniz. Ancak bu hediye ile uyumundan dolayı galeri duvarı  yazımızı okumanızı kesinlikle tavsiye diyorum.   Serinin ilk yazısında galeri duvarı uygulamasında raf kullanımını inceledik.