Dekorasyonunda bazı eksiklerin olduğunun farkındasın, evin hiçbir zaman Pinterest’teki evler gibi görünmüyor. O zaman bu kurs için harika bir adaysın. Yeni E-Dekor kursunda 5 adımda yatak odanı nasıl dekore edebileceğini birlikte keşfediyoruz. Geçen sene yaptığımız E-Dekor kursundan farklı olarak bu kursta yatak odalarına odaklanacağız. Daha spesifik ve detaylı bilgilerin ve uygulamaların yanı sıra, sana göndereceğim dokümanların listesi de arttı (Bu dokümanlara kurs sonunda bire bir kişisel email danışmanlığını da eklediğimi duyurmaktan mutluluk duyuyorum).

Yatak odanı en iyi şekilde dekore etmen için sana tüm bilgi ve dokümanları göndereceğime emin olabilirsin:) Hadi o zaman başlayalım!

Konu: Yatak Odası Dekorasyonu ve Tüm Sırlar

Dokümanlar:

  1. Ders Videosu (30 dk)
  2. İlham Panoları: İlham alman için 4 farklı konsepte göre hazılanan 4 farklı ilham panosu (konseptler: minimal – iskandinav, chic ve otel konforu, renkli ve enerjik, koyu ve maskülen yatak odaları)
  3. Checklist: Bu süreçte kaybolmanı ve strese girmeni istemiyoruz. Adımları daha rahat takip edebilmen için sana bir checklist dokümanı hazırladık. Adım adım ilerlemek işlerini bir hayli kolaylaştıracak.
  4. Alışveriş Listesi: Her ilham panosuna ait bütçeye uygun dekoratif ögeleri içeren liste
  5. E-Mail Danışmanlığı: Kurs sonrası hala aklında soru işareti olanlar için bire bir kişisel email desteği. Yatak odanın resimlerini içeren bir email’i bana gönderirsen, detaylı ve önerilerle dolu bir email ile sana geri dönüş yapacağım.

Ücret: 19,99 TL

Kurs tarihi: 30.Mart.2017

Kurstan sonra video ve diğer tüm dokümanlar mail adresinde seni bekliyor olacak:)

Hala aklında soru işareti olanlar bir önceki E-Dekor kurs videosunun fragmanını izleyerek konsept hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilir.